wtorek, 7 lipca 2015

Whirlpool AWIC8142BD

Whirlpool AWIC8142BD

Sprzęt AGD >> AGD wolnostojące >> Pralki

Opis

Whirlpool AWIC 8142 BD

TECHNOLOGIA 6-TY ZMYSŁ INFINITE CARE

Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym i ciągłemu doskonaleniu technologii 6-ty Zmysł, Whirlpool daje dziś wspaniałe możliwości zadbania o tkaniny w skuteczny a zarazem delikatny sposób. Pralki z technologią 6-ty Zmysł Infinite Care najlepiej zadbają o Twoje ubrania*, zapewniając długotrwałą ochronę tkanin i kolorów. Innowacyjna konstrukcja bębna i zabieraków pozwala zmniejszyć tarcie, jakiemu poddawane są tkaniny podczas prania.*Testy przeprowadzone przez niezależny szwajcarski instytut EMPA Testmaterialien AG (Raport Nr: 20120821) na urządzeniach wiodących europejskich marek wykazały, że pralki Whirlpool osiągają najlepsze wyniki pod względem przeciwdziałania niszczeniu tkanin podczas prania na programie mieszanym w 40ºC (styczeń 2013).

DELIKATNA STRUKTURA BĘBNA

Nowe modele pralek linii Carisma wyposażone w udoskonalone funkcje i technologie, które z jeszcze większą delikatnością będą chronić Twoje tkaniny. Zupełnie nowa konstrukcja bębna ze zredukowaną o 60% powierzchnią tarcia jest delikatna dla włókien i zapewnia jeszcze lepsze efekty prania. Do 30% mniej uszkodzonych włókien** !** Na podstawie testów przeprowadzonych przez Hohenstein Institute.

PLAMY BIO 15°

Opcja Plamy Bio 15° pozwala na usunięcie trudnych plam, takich jak krew, trawa, błoto lub kawa w temperaturze 15°C. Opcja współdziała z każdym programem poprzedzając go fazą namaczania, podczas której nawet najtrudniejsze do usunięcia plamy znikają bez śladu.

CERTYFIKAT TÜV

Pralki 6-ty Zmysł Infinite Care stanowią także symbol wysokiej jakości i niezawodności. To pierwsza linia pralek, których oczekiwany okres eksploatacji sięga minimum 10 lat. Potwierdziły to testy 2,500 cykli przeprowadzone przez niemiecki Instytut TÜV , w których nasze pralki uzyskały doskonałe wyniki.Używaj produktów Ariel i Lenor dla doskonałych efektów prania.Posiadanie dobrej pralki to tylko pierwszy krok do zapewnienia Twoim tkaninom właściwej pielęgnacji i ochrony kolorów nawet po wielu praniach. Stosowanie właściwego detergentu i płynu zmiękczającego podtrzymuje doskonałe efekty. Dzięki urządzeniom Whirlpool oraz środkom piorącym Ariel i Lenor możesz sprawić, że Twoje ubrania będą wyglądały olśniewająco przez długi czas.

KOLOROWE 15º PLUS

Pralka Whirlpool 6-ty Zmysł Infinite Care z opcją Kolorowe 15° Plus pozwala wybierać spośród szerokiej gamy automatycznych programów, przeznaczonych do różnych kombinacji kolorowych tkanin. Opcja Kolorowe 15° Plus oferuje efekty odpowiadające praniu w 40°C przy temperaturze 15°C. Dzięki zastosowaniu płynu zmiekczającego podczas prania wstępnego w każdym cyklu z opcją Kolorowe 15° Plus wytwarzana jest dodatkowa warstwa ochronna. Tkaniny kolorowe nie blakną i zachowują swoją naturalną barwę.

WAVE MOTION +

Połączenie funkcji Wave Motion+ i technologii 6-ty Zmysł pozwala osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty prania. Wave Motion+ to unowocześniona technologia Wave Motion, na którą składa się zakres specjalnych ruchów bębna dostosowanych do każdego rodzaju tkanin również tych najdelikatniejszych.

MÓJ PROGRAM

Linia pralek 6-ty Zmysł Infinite Care oferuje szeroki wybór programów, który pozwala zaspokoić najbardziej zróżnicowane potrzeby wszystkich użytkowników. Nowością jest Mój Program. Po jego wybraniu należy wprowadzić jeden z ośmiu specjalnych kodów, pod którymi kryją się poszczególne programy: Duże Rzeczy, Odzież Niemowlęca, Pościel, Jeans, Koszule, Sport, Kaszmir, Mały Załadunek (1kg).

SILNIK INDUKCYJNY

Silnik indukcyjny tzw. silnik „bezszczotkowy” - gwarantuje bardzo niski poziom hałasu, mniejsze wibracje i znacznie lepszą stabilność. Poziom hałasu jest o 8 dB (A) niższy w porównaniu do tradycyjnego silnika (silnik uniwersalny). Oprócz znacznego poprawienia głośności, nowy silnik indukcyjny posiada również inne ważne zalety:
  • zwiększona niezawodność;
  • większa żywotność silnika (do 25 lat) - co oznacza, że jest on dwukrotnie trwalszy od tradycyjnego silnika uniwersalnego;
  • wyższa efektywność energetyczna: 5% zmniejszenie zużycia energii w porównaniu do standardowego silnika, dzięki zmniejszonym tarciu i zwiększonej skuteczności.

NISKIE ZUŻYCIE ENERGII = OCHRONA ŚRODOWISKA

Pralki Infinite Care dbają nie tylko o tkaniny i kolory, ale także o środowisko. Dzięki technologii 6-ty Zmysł Infinite Care, pralki określają wielkość ładunku co pozwala zoptymalizować zużycie wody, energii elektrycznej, czasu i środków piorących niezbędnych do osiągnięcia najlepszych rezultatów prania. Urządzenie na bieżąco kontroluje przebieg prania, pozwalając zredukować zużycie zasobów nawet do 60%.

KLASA A+++ - 30%

Nowe pralki Whirlpool reprezentują najwyższą klasę efektywności energetycznej: A+++ - 30%, która umożliwia oszczędność energii do 60% w porównaniu ze standardowymi urządzeniami Whirlpool klasy A.

ECO MONITOR

Specjalny algorytm określa zużycie energii i na podstawie wprowadzonych przez użytkownika parametrów (program, temperatura, opcja prania) na bieżąco informuje go o poziomie zużycia energii.

SYSTEM ZARZĄDZANIA DETERGENTEM

Wielu z nas zużywa znacznie więcej detergentu niż jest to konieczne. System Zarządzania Detergentem rozwiązuje ten problem sugerując dokładną ilość detergentu, właściwą dla danego cyklu prania. Zalecenia te oparte są na szeregu informacji monitorowanych przez pralkę takich jak: poziom twardości wody, zabrudzenie tkanin, wielkość załadunku i rodzaj materiału. Tylko 10 sekund wystarczy aby system zarządzania detergentem wskazał odpowiedni poziom płynu lub proszku niezbędnego do danego cyklu prania! Rozwiązanie to pozwoli Ci zaoszczędzać nawet do 10l detergentu rocznie.

FUNKCJA CYCLE END

Funkcja Cycle End pozwoli Ci na zaprogramowanie pralki w taki sposób, aby cały cykl prania zakończył się w dogodnym dla Ciebie czasie. Wystarczy, że podasz informację za ile godzin pranie ma być czyste - o resztę zadba Twoja pralka.

Sprawdź także:

Gotowanie może być proste! Wystarczy kilka składników, dobry przepis oraz 6-ty Zmysł. Technologia Whirlpool, która kontroluje pracę urządzeń, zapewniając doskonałe rezultaty za każdym razem, kiedy coś przyrządzasz. akademiakulinarnawhirlpool.pl ipla.tv/Programy/5000930-Kuchnia/5002522-Gotuj-Na-Luzie

Dane Techniczne

Producent Whirlpool
Ładowanie Od frontu
Ładowność 8 kg
Szerokość 59,5 cm
Głębokość 60 cm
Kolor Biały
Klasa energetyczna A+++
Klasa wirowania B
Prędkość 1400 obr./min.
Wody na cykl 11 litrów

0 komentarze :

Prześlij komentarz