niedziela, 5 lipca 2015

Panasonic Viera Smart TX-P42ST50E

Panasonic Viera Smart TX-P42ST50E

Sprzęt RTV >> Telewizory >> Telewizory 3D

Opis

Najwyższej jakości obraz 3D

Ekran naprzemiennie wyświetla obraz dla prawego i lewego oka. Przysłony soczewek dla lewego i prawego oka w okularach, otwierają się i zamykają synchronicznie z wyświetlaniem na ekranie, umożliwiając dostarczanie każdemu oku osobnego obrazu. Dzięki powtarzaniu tej sekwencji z dużą szybkością, mózg może odbierać to jako obraz trójwymiarowy. A ponieważ metoda ta wyświetla obraz Full HD 3D w pełnej jakości i rozdzielczości, do obu oczu dociera obraz 3D w najwyższej jakości Full HD.

Wyraźny obraz niezależnie od sytuacji

Udoskonalenia wprowadzone w konstrukcji filtra umieszczonego na powierzchni ekranu umożliwiają skuteczne blokowanie przenikania przez nią światła zewnętrznego. Zaawansowana technologia sterowania rozładowaniem wstępnym zapewnia płynność tonów czerni i jej głębsze, realistyczne odcienie. Ograniczenie strat światła w komórkach ekranu, pozwala telewizorom VIERA prezentować jasny, wyraźny obraz niezależnie od sytuacji. Nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach, głębokie odcienie w ciemnych scenach oraz szczegółowe tekstury odtwarzane są z niezwykłą szczegółowością.

Optymalizacja sterowania światłem

Oryginalna technologia Panasonic wykrywa ruch na obrazie w sposób analogiczny jak czyni to ludzkie oko i pod jego kątem odpowiednio optymalizuje sterowanie wyświetlaniem. Zastosowanie natychmiastowej silnej emisji świata zamiast emisji rozdrobnionej, pozwoliło zredukować zjawisko poświaty wywołujące wrażenie rozmycia obrazu. W rezultacie szybki ruch na obrazie wyświetlany jest krystalicznie wyraźnie.

Poprawna obsługa HTML5

Przeglądarka obsługuje strony przygotowane w języku HTML5, dzięki czemu możesz przeglądać strony internetowe w sposób podobny jak na komputerze PC. Jednak w przeciwieństwie do komputera, duży ekran pozwala całej rodzinie lub grupie przyjaciół komfortowo wspólnie oglądać szeroki wybór dostępnych materiałów.

VIERA Connect

VIERA Connect pozwala użytkownikom cieszyć się filmami, muzyką, sportem oraz szeregiem innych materiałów z Internetu. Dzięki prostej obsłudze za pomocą pilota znakomicie uzupełnia ona standardowe funkcje wyświetlania programów telewizyjnych i filmów na dużym, wysokiej jakości ekranie telewizora. Ta oparta na chmurze usługa internetowa, pozwala korzystać ze specjalnie przygotowanych urządzeń dodatkowych. Posiada ona także wbudowaną funkcję sklepu internetowego, umożliwiającego zakup takiego wyposażenia po prostu za pośrednictwem ekranu telewizyjnego.

Dane Techniczne

Producent Panasonic
Technologia Plazma
Funkcja SMART Posiada funkcje SMART
Tuner TV DVB-T/C/S (MPEG4)
Przekątna ekranu 42 cale
Rozdzielczość Full HD
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Wi-Fi Posiada moduł Wi-Fi

0 komentarze :

Prześlij komentarz